Blog

Nejnovější příspěvky

Detail na ženu používající mobilní telefon

Nejčastější problémy s mobilními telefony a jejich řešení

Mobilní telefony se staly nedílnou součástí našeho života, ale často přinášejí i různé problémy. V tomto článku se podíváme na některé z nejčastějších problémů a nabídneme praktická řešení.

Pokračovat ve čtení

10 nejčastějších problémů s notebooky a jejich řešení

Každý, kdo vlastní notebook, ví, jak frustrující může být, když zařízení nespolupracuje tak, jak by mělo. Ať už jde o náhlé výpadky, problémy s připojením nebo záhadné chybové hlášky, většina z nás potřebuje rychlá a efektivní řešení. V tomto článku se ponoříme na nejčastější problémy s notebooky.

Pokračovat ve čtení

Detailní záběr na opravu notebooku. Otevírání notebooku s pohledem na základovou desku.

Jak poznat, že váš notebook potřebuje opravu: signály a příznaky

V dnešní době se stává notebook nezbytným nástrojem pro práci, studium i zábavu. Ale co když váš spolehlivý pomocník začne selhávat? Jak poznáte, že je čas na opravu notebooku? V tomto článku vám představíme několik signálů a příznaků, které by vás měly upozornit na potřebu navštívit servis počítačů a vypočetní techniky PCBRNO.

Pokračovat ve čtení

Klíč na klávesnici notebooku

5 důvodů, proč je pravidelná údržba notebooku nezbytná

V dnešní době se stává notebook nezbytným nástrojem pro práci, studium i zábavu. Aby však tento nástroj fungoval bezchybně a dlouhodobě, je třeba mu věnovat pravidelnou údržbu. V následujícím článku vám představíme pět důvodů, proč je pravidelná údržba notebooku tak důležitá.

Pokračovat ve čtení

Notebook nereaguje: Co dělat, když notebook přestane reagovat

Představte si to. Sedíte u svého oblíbeného notebooku, plníte důležitou úlohu nebo se ponořujete do světa online zábavy a najednou to přijde, notebook nereaguje a zasekl se. Co teď dělat? Nezoufejte! Existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste se vrátili zpět k práci nebo zábavě, aniž byste museli hned vyhledávat technickou podporu. 

Pokračovat ve čtení

Jak prodloužit životnost notebooku: Rady a praktické tipy

V dnešní době si mnozí z nás nemohou dovolit neobejít se bez notebooku, který je nezbytným společníkem. Aby však notebook fungoval co nejdéle a spolehlivě, musíme mu věnovat správnou péči. V tomto článku vám představíme několik cenných rad a tipů, jak prodloužit životnost notebooku.

Pokračovat ve čtení

Bezplatné alternativy k Wordu a Excelu: Ušetřete tisíce korun na kancelářském balíku

Pokud hledáte úsporu v nákladech na kancelářský software, existují některé skvělé bezplatné alternativy k Wordu a Excelu, které jsou navíc zdarma. Tyto alternativy nabízejí mnoho funkcí, které jsou srovnatelné s Wordem a Excelem, a dokonce i některé, které následující programy převyšují.

Pokračovat ve čtení

Jaká je nejlepší značka notebooků na trhu?

Svět notebooků je plný různých značek, což může být pro mnoho lidí matoucí. Pokud hledáte notebook, můžete se ptát: Jaké jsou nejlepší značky notebooků na trhu? Odpověď na tuto otázku není jednoznačná, protože každá značka má své výhody a nevýhody.

Pokračovat ve čtení

15 užitečných klávesových zkratek pro Windows 11, které vám ulehčí práci s počítačem

Windows 11 nabízí mnoho skvělých funkcí, které mohou pomoci uživatelům zvýšit produktivitu a usnadnit práci s počítačem. Jedním z nejlepších způsobů, jak využít plný potenciál Windows 11, je naučit se některé z klíčových zkratkových kláves.

Pokračovat ve čtení