IT podpora seniorům – prezentace o počítačích

Naše značka PCBRNO.CZ si zakládá na perfektně zvládnuté péči o zákazníky, zákaznický servis a komunikaci. V době Covidu se množily dotazy z řad seniorů a proto jsme udělali první krůček k rozšíření našich služeb – IT podpora seniorům. Prosby zákazníků z této věkové skupiny se týkaly nejen servisu a našich technických služeb jako takových, ale zároveň šlo o prosby o asistenci při obsluze počítačů a informačních technologií obecně.

Podobně laděných dotazů jako například: „Jak se naučit pracovat s mailovou schránkou? Jak si připojit tiskárnu s počítačem? Jak si zabezpečit počítač? “ přibývalo, a tak nás napadlo spojit se se kluby seniorů a nabídnout jim možnost prezentace na téma obsluhy a oprav počítačů, abychom i v této komunitě rozšířili povědomí o možnostech technické podpory a servisu z naší strany.

Seniorkluby a IT prezentace seniorům

Pan Vladimír Mlčoch, vedoucí Seniorklubu na Lesné, byl osolvený jako první náš kontakt a nápad se mu hned zalíbil.

O akci pan Mlčoch napsal:

„Začátkem letošního roku (2022) jsem obdržel ze servisu výpočetní techniky PCBRNO.CZ zajímavou nabídku o možnosti prezentace individuální technické podpory servisních služeb v oblasti výpočetní techniky pro naše seniory. Prezentace úspěšně proběhla u nás v klubovně Seniorklubu na Lesné 24. května 2022. Tímto bych chtěl oděkovat za vydařenou prezentaci, která byla pro nás velmi podnětná a užitečná.

Během výkladu jsme představili naši firmu, webovou prezentaci PCBRNO.CZ včetně našich služeb. Předali jsme informace proč a jak by měla probíhat správná údržba počítačů a jak se postupuje u jednotlivých oprav a technických problémů. Kladli jsme velký důraz na komunikaci pro cílovou skupinu našich posluchačů. Vše jsme vysvětlili srozumitelnou řečí a posluchači kladli běžné dotazy, neboť získali důvěru se kdykoli na nás obracet při potížích z oblasti výpočetní techniky.

S potěšením můžeme říct, že jsme na položené otázky a prosby během i po prezentaci odpověděli. Jako bonus mají všichni členové klubu možnost výhodného nákupu kvalitní značkové IT techniky na našem e-shopu PHW.CZ za výprodejové ceny.

Naše nové poslání pro Seniorkluby

Pan Mlčoch do programu Senior klubu již plánuje další školení. Píše : „Když bude zájem, sejdeme se po klubových prázdninách a to začátkem září,“ poznamenává ještě pan Mlčoch ve svém komentáři k proběhlé akci.

Naše společnost si uvědomuje, že pokud se jedná o IT technologie, potřebuje skupina seniorů potřebnou pozornost a trpělivost. Z naší zkušenosti víme, že senioři mají zájem a chuť se vzdělávat pokud jim vše jednoduše ukážeme.

PCBRNO – IT podpora seniorům

Kdykoli se nám ozvěte pro pomoc, radu v oblasti servisu notebooků, počítačů. Obraťte se na nás i v záležitosti školení výpočetní techniky pro seniory. Stačí, když se s námi spojíte telefonicky 514 514 075 nebo na email: [email protected]. Rádi se za vámi zastavíme, jak ve vašem klubu, sdružení nebo u vás doma.