Upgrade počítače nebo notebooku

Ve chvíli, kdy notebook nebo počítač přestává vyhovovat Vašim potřebám a nárokům na výkon, nemusíte nutně uvažovat o novém přístroji. Upgrade počítače nebo notebooku je levnější a ekologičtější variantou. Pro požadované vylepšení často stačí jen pořídit vhodné komponenty. U stolních počítačů se dají vyměnit základové desky, procesory, grafické karty a paměti, které mají na výkon největší vliv.

V rámci služby vylepšení notebooku nebo počítače nabízíme:

  • Zjištění stavu současného Hardwareu u počítače nebo notebooku
  • Na základě potřeb uživatele, navrhneme vhodné vylepšení a vybereme odpovídající komponenty.
  • Vyměníme staré komponenty za nové a otestování jejich funkčnost v zařízení.
  • Zajistíme ekologickou likvidaci starých komponentů.

Nejčastěji měníme operační paměť RAM a to u stolních počítačů i notebooků. Malá kapacita disku u jakéhokoli zařízení se dá řešit zálohováním dat, se kterým Vám také rádi poradíme. Pokud je Váš disk nefunkční, nabízíme službu záchrany dat. V případě, že disk funguje ale nesplňuje nároky na kapacitu a rychlost nabízíme následující řešení:

Po předchozí telefonické domluvě jsme schopni provést upgrade počítače nebo notebooku u Vás doma, nebo pc vyzvednout a po servisu přivést otestovaný zase zpět k Vám domů.

  • Pořízení nového disku s větší kapacitou a vytvoření zálohy ze starého disku. Nový disk může být vyměněn nebo užíván jako doplňkový – zapojený současně u stolního počítače, nebo jako externí u notebooku.
  • Nákup externího disku, který se připojuje přes USB rozhraní.

Potřebuje Vaše zařízení vylepšit? Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám v brzké době ozveme..

Upgrade počítače nebo notebooku
Navrhneme vhodné vylepšení a vybereme odpovídající komponenty.

Využijte našeho profesionálního týmu a objednejte si službu.